<p>Hrvatska ima dva srebra i dvije bronce u ovom natjecanju</p>
Hrvatska ima dva srebra i dvije bronce u ovom natjecanjuZvonko Kucelin/Hina
StoryEditor
Zlatna europska liga

Hrvatska odbojkaška reprezentacija izborila broncu na Višnjiku

Treće mjesto i svoju četvrtu medalju u Europskoj zlatnoj ligi osvojila je reprezentacija Hrvatske koja je u utakmici za broncu bila bolja od Češke

Muška odbojkaška reprezentacija Turske pobjednik je Europske zlatne lige za 2023. nakon što je u nedjeljnom finalu odigranom u zadarskoj sportskoj dvorani "Krešimir Ćosić" svladala Ukrajinu s 3-2 (-14, 22, 24, -22, 15-6) u setovima.Turskim odbojkašima je to treći naslov u povijesti i treći u posljednja četiri izdanja ovog natjecanja. Turci su i prošle godine bili finalisti turnira održanog u Varaždinu, ali ih je tada nadigrala Češka.

Treće mjesto i svoju četvrtu medalju u Europskoj zlatnoj ligi osvojila je reprezentacija Hrvatske koja je u utakmici za broncu bila bolja od Češke s 3-0 (23, 18, 20). Hrvatska ima dva srebra i dvije bronce u ovom natjecanju.

Turnir u Zadru bio je po sastavu reprezentacija repriza prošlogodišnjeg iz Varaždina, gdje je Češka došla do zlata.

26.06.2023., 09:53h
27. travanj 2024 19:06